Usługi

1. KARCHER – wykonujemy profesjonalne czyszczenie  odkurzaczami piorącymi o różnej mocy; wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych i samochodowych  u klienta. Czyszczenie odbywa się metodą ekstrakcji, czyli rozpyleniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem,dzięki czemu czyszczona  tkanina jest dogłębnie wyprana i nie przemoczona, a czas schnięcia maksymalnie skrócony.

Pracujemy wyłącznie na sprzęcie i środkach firmy K’A’RCHER, a środki piorące posiadają włąściwości roztoczobójcze oraz składniki wzmacniające i konserwujące czyszczone włókno, a warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonej powierchni.

Czyszczenie karcherem  wykonujemy zarówno dla klientów  indywidualnych oraz dla firm i  instytucji: przedszkoli, szkół, biur, komisów i serwisów samochodowych, hoteli, domków wczasowych, banków. (Faktury vat)

Systematycznie czyszczone karcherem przez nas dywany,wykładziny, kanapy, fotele, krzesła, tapicerki samochodowe pozwalają na wieloletnie ich użytkowanie, co znacznie ogranicza koszty związane z ich naprawą lub wymianą, oraz co najważniejsze usuwamy i nie pozwalamy na rozprzestrzenianie się bardzo niebezpiecznych dla zdrowia ROZTOCZY.

Wiecej na temat roztoczy pod adresem:   http://www.roztocze.alergen.info.pl/roztocze

2. CZYSZCZENIE TAPICEREK SKÓRZANYCH – wykonujemy czyszczenie i  konserwację  tapicerek     skórzanych   zarówno domowych jak i samochodowych.

 

3.  PRALNIA DYWANÓW – oferujemy profesjonalne pranie dywanów w pralni, zapewniając krótkie terminy wykonania usługi, standardowo imregnację na wilgotno, oraz własny transport  – powyżej 10 m2 – GRATIS. Dywan przywozimy czysty i suchy.

 

4. OBSZYWANIE KRAWĘDZI DYWANÓW – obszywamy zniszczone, zdeptane krawędzie, wydeptane frędzle,                      wykonujemy wszelkie przeróbki takie jak zwężanie, skracanie i obszywanie. Posiadamy szeroki  wybór kolorystyczny, specjalnych, przemysłowych nici.

 

5. USUWANIE WODY I OSUSZANIE POMIESZCZEŃ PO ZALANIU – szybkie i skuteczne usuwanie wody z zalanych             pomieszczeń, usuwanie wilgoci i zwiazanym z tym nieprzyjemnym zapachem.   Wynajem osuszaczy powietrza. Usługę usuwania wody i wilgoci należy wykonać bezzwłocznie po wykryciu zdarzenia – by uniknąc dodatkowych szkód związanych z zaleganiem wody. Wystawiamy faktury dla ubepieczalni.

 

6. SPRZĄTANIE PIWNIC, STRYCHÓW, ALTANEK – WYWÓZ GABARYTÓW ; wywóz kanap, mebli, sprzętu agd na gratowisko

Usługi wykonujemy w dogodnych dla Państwa dniach i godzinach i gwarantujemy solidne wykonanie  w połączeniu z przystępnymi cenami i krótkimi terminami realizacji.
Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy zlecenia również w godzinach nocnych i dniach  wolnych, w pilnych przypadkach  – 24h.

                                       ZAPRASZAMY DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY – GWARANTUJEMY RABATY !!!